16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.82" |
| Rozmiar | 6.82"720x1640p |
| Rozdzielczość | 16 MP, f/1.7, Primary Camera, 0.3 MP, 0.3 MP |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| Procesor | Octa core (1.6 GHz, Quad core, Cortex A55 + 1.2 GHz, Quad core, Cortex A55) |
| GPU | PowerVR GE8322 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 0.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v12 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |