16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.82''1080x2460p |
| Rozdzielczość | 64 MP, f/1.89 Primary Camera, 2 MP, 2 MP |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T616 |
| Procesor | Octa-core, up to 1.6 GHz |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v13 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5 |
| GPS | With A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |