16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 814 623
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2497 cm³ |
| Moc | 24.1 KM |
| Moment obrotowy | 21.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1351.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescooic fork, 37 mm |
| Zawieszenie tył | Monoshock with Nitrox |
Opony
| Opony przód | 100/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |