16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 806 579
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1495 cm³ |
| Moc | 13.8 KM |
| Moment obrotowy | 13.3 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1345.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Optional ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Optional 130 mm drum |
| Zawieszenie przód | Telescopic, 37 mm Conventional fork |
| Zawieszenie tył | Twin shocks, Gas filled with Canister |
Opony
| Opony przód | 90/90-17 |
| Opony tył | 120/80-17 |