16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 804 617
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3733 cm³ |
| Moc | 39.4 KM |
| Moment obrotowy | 35.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1453.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. |
| Zawieszenie przód | Up-Side Down (USD) Forks, 43mm forks |
| Zawieszenie tył | Multi-step adjustable mono shock |
Opony
| Opony przód | 110/70-17 |
| Opony tył | 150/60-17 |