16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 802 302
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2488 cm³ |
| Moc | 26.6 KM |
| Moment obrotowy | 31.9 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1453.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. |
| Zawieszenie przód | Telescopic USD forks, 37mm |
| Zawieszenie tył | Multi-step adjustable Monoshocks with Nitrox |
Opony
| Opony przód | 100/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |