16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1984 – 1995 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1275 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 68.0 KM |
| Moment obrotowy | 102.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4468 mm |
| Szerokość | 1420 mm |
| Wysokość | 1710 mm |
| Rozstaw osi | 2570.0 mm |
| Masa własna | 950.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Dependent, Multi wishbone, spring |