16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 1241 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 9.2 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1212.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy 103 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Wahacz 68 mm skoku |
Opony
| Opony przód | 2.50-18 |
| Opony tył | 3-17 |