16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2015 |
Silnik
| Pojemność | 4710 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk pgm-fi with 34mm throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 15.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Wave disc. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Wave disc. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | 41mm fork |
| Zawieszenie tył | Pro-Link single shock with nine-position spring preload adjustability |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 160/60-17 |