16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 1241 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 12.3 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1294.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Bębnowe (drum brake). Non-asbestos |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy 103 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Wahacz 76 mm skoku |
Opony
| Opony przód | 2.75-18 |
| Opony tył | 90/90-18 |