16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 4460 cm³ |
| Moc | 46.0 KM |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk efi fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 9.8 l |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1486.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Dual piston, 240mm Rotor |
| Hamulce tył | Single disc. Dual piston, 220mm Rotor |
| Zawieszenie przód | 46mm Ohlins 12´ Travel |
| Zawieszenie tył | Ohlins POS 12.6´ Travel |
Opony
| Opony przód | 80/100-21 |
| Opony tył | 110/100-18 |