16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 788 081
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2008 – 2008 |
Silnik
| Pojemność | 4490 cm³ |
| Moc | 48.0 KM |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk efi fuel injection |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1494.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Dual piston, 240mm Rotor |
| Hamulce tył | Single disc. Dual piston, 220mm Rotor |
| Zawieszenie przód | 46mm Ohlins 12” Travel |
| Zawieszenie tył | Ohlins POS 12.6” Travel |