16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Rozmiar | 320 x 240 pixels |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP V1030 |
| Procesor | 260 MHz |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 PocketPC |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 60 x 14 mm (4.41 x 2.36 x 0.55 in) |