16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~143 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~39.8% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 29 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1200 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109 x 56 x 18 mm (4.29 x 2.20 x 0.71 in) |