16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~182 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches (~29.4% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Marvell Bulverde 416 MHz |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1320 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1320 mAh battery |
System
| System operacyjny | Windows Mobile 6 Standard |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 50 x 19.9 mm (4.02 x 1.97 x 0.78 in) |