16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~39.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 29MB |
| Pamięć wewnętrzna | 29MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1200 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 1.2, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109 x 56 x 18 mm (4.29 x 2.20 x 0.71 in) |