16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.0 cm2 (~29.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Marvell Bulverde 416 MHz |
| RAM | 64MB RAM, 128MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB RAM, 128MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1320 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1320 mAh battery |
System
| System operacyjny | Windows Mobile 6 Standard |
Łączność
| Bluetooth | 1.2, A2DP |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 50 x 19.9 mm (4.02 x 1.97 x 0.78 in) |