16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~143 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches| 42 x 57 mm (~37.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | 400 MHz Samsung |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1350 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1350 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | No |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 113 x 58 x 22 mm (4.45 x 2.28 x 0.87 in) |