16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 17.30" |
| Rozmiar | 17.3 |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
Wydajność
| Procesor | Intel Pentium Quad Core N4200 1.1GHz |
| GPU | Nvidia GeForce 920MX |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1TB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |