16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 15.60" |
| Rozmiar | 15.6 |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i5 7200U 2.5GHz |
| GPU | Nvidia GeForce 940MX |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1TB HDD |
System
| System operacyjny | Linux |