16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 11.60" |
| Rozmiar | 11.6 |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
Wydajność
| Procesor | Intel Atom x5-Z8350 1.44GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 400 |
| RAM | 2GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32GB Flash Storage |
System
| System operacyjny | Windows 10 |