16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO AMOLED |
| Rozmiar | 6.78''1080x2400p |
| Rozdzielczość | 32 MP f/2.5, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 |
| Procesor | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520) |
| GPU | Adreno 750 |
| RAM | 16.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5500 mAh |
| Bateria | Li-Po 5500mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |