16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1990 – 2006 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2088 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 101.0 KM |
| Moment obrotowy | 250.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 95.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 135.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.0 l/100km |
| Trasa | 7.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4155 mm |
| Szerokość | 1775 mm |
| Wysokość | 1810 mm |
| Rozstaw osi | 2350.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Helical springs |