16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12370 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 173.0 KM |
| Moment obrotowy | 131.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1541.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. 6 piston radial calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. 2 piston sliding caliper. |
| Zawieszenie przód | Showa 43mm adjustable cartridge type telescopic forks |
| Zawieszenie tył | Pro link single sided swing arm. Showa adjustable damper |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 190/50-ZR17 |