16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | S-IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~61.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737VWT |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 146.6 x 76 x 13 mm (5.77 x 2.99 x 0.51 in) |