16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.85" |
| Rozmiar | 6.85 inches, 117.1 cm2 (~82.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 640 x 1352 pixels, 19:9 ratio (~218 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF 0.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 173.5 x 81.6 x 9 mm (6.83 x 3.21 x 0.35 in) |