16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.26" |
| Rozmiar | 6.26 inches, 97.8 cm2 (~81.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1520 pixels, 19:9 ratio (~269 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Unisoc SC9863 (28nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| GPU | IMG8322 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF 0.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 159.2 x 75.8 x 9.3 mm (6.27 x 2.98 x 0.37 in) |