16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 6.39" |
| Rozmiar | 6.39 inches, 100.2 cm2 (~85.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6771 Helio P70 (12nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/1.8, 1/2.8", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF 5 MP, f/2.2, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 3400 mAh |
| Bateria | Li-Po 3400 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 158.7 x 74.1 x 8.6 mm (6.25 x 2.92 x 0.34 in) |