16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm (~68.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~267 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.1 GHz |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 16/32 GB, 1/2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16/32 GB, 1/2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155 x 79 x 0 mm (6.10 x 3.11 x 0.0 in) |
| Waga | 188 g (6.63 oz) |