16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~61.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 146.6 x 75.9 x 13.9 mm (5.77 x 2.99 x 0.55 in) |