16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~65.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 16 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF 2 MP, depth sensor |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 144 x 72.7 x 8.9 mm (5.67 x 2.86 x 0.35 in) |
| Waga | 160 g (5.64 oz) |