16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1248 cm³ |
| Moc | 15.0 KM |
| Moment obrotowy | 11.2 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Floating calliper |
| Hamulce tył | Single disc. Floating calliper |
| Zawieszenie przód | Widelec USD with Ø 41 mm stanchions. |
| Zawieszenie tył | Steel swingarm, monoshock with progressive link system |
Opony
| Opony przód | 110/80-R17 |
| Opony tył | 130/70-R17 |