16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1740 cm³ |
| Moc | 17.4 KM |
| Moment obrotowy | 16.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 9.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. CBS |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork, 33 mm |
| Zawieszenie tył | Double hydraulic shock absorber with adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 110/80-14 |
| Opony tył | 130/70-13 |