16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 10990 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 217.0 KM |
| Moment obrotowy | 125.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk airbox with front dynamic air intakes. 4 weber-marelli 48-mm throttle bodies with 4 injectors and latest generation ride-by-wire engine management. choice of three different engine maps selectable by the rider with bike in motion: t (track), s (sport), r |
| Zbiornik paliwa | 18.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1439.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Ø 330 mm floating double disc with aluminium flange Brembo STYLEMA® 4-piston mono-block radial calipers Radial pump and metal braid brake pipe- |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Brembo Ø 32 mm 2 isolated piston caliper pump with integrated tank and metal braid pipp |
| Zawieszenie przód | Sachs fork 43mm stanchions, adjustable compression and rebound |
| Zawieszenie tył | ON Sachs monoshock adjustable in: hydraulic compression and rebound damping and spring pre-load |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 200/55-ZR17 |