16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1242 cm³ |
| Moc | 15.0 KM |
| Moment obrotowy | 10.9 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1353.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Stainless steel disc with radial 4 piston calliper |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Single 30 mm piston |
| Zawieszenie przód | Upside down hydraulic fork |
| Zawieszenie tył | Asymetric swingarm. Hydraulic monoshock with adjustable spring preload. |
Opony
| Opony przód | 100/80-R17 |
| Opony tył | 140/70-ZR17 |