16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1242 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 11.2 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1353.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Stainless steel disc with radial 4 piston calliper |
| Hamulce tył | Single disc. Stainless steel disc and calliper with single 30 mm piston. |
| Zawieszenie przód | Upside down hydraulic fork, 40 mm. |
| Zawieszenie tył | Asymmetrical swingarm, monoshock absorber |
Opony
| Opony przód | 100/80-ZR17 |
| Opony tył | 140/70-ZR17 |