16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 13.30" |
| Rozmiar | 13.3 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Retina Display 2560x1600 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i5 2.3GHz |
| GPU | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128GB SSD |
System
| System operacyjny | macOS |