16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 12.00" |
| Rozmiar | 12 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Retina Display 2304x1440 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core M m3 1.2GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| RAM | 8GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB SSD |
System
| System operacyjny | macOS |