16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Rozmiar | 6.3''1206x2622p |
| Rozdzielczość | 48 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 12 MP, f/2.8, Periscope Telephoto Camera, 48 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Apple A18 |
| Procesor | Hexa Core (3.78 GHz, Dual core + 2.11 GHz, Quad core) |
| GPU | Apple GPU (6-core graphics) |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1TB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3274 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3274mAh |
System
| System operacyjny | iOS v18 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/be/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |