16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 320 x 240 pixels (~182 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches (~28.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 200 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 820 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 820 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.4 x 48 x 13.8 mm (4.31 x 1.89 x 0.54 in) |