16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~143 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~35.8% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 50 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1150 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1150 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 Phone Edition |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | Yes SiRF Star III chipset |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 112 x 60.5 x 15.8 mm (4.41 x 2.38 x 0.62 in) |