16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 2.00" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~141 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.0 inches (~28.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 5.0 Phone Edition |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 1.2| A2DP |
| GPS | No |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 100 x 44.8 x 14.8 mm (3.94 x 1.76 x 0.58 in) |