16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm (~71.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~149 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz |
| RAM | 16/32 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16/32 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | V1 |
System
| System operacyjny | Android OS (customized); Fire 5 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 262 x 159 x 7.7 mm (10.31 x 6.26 x 0.30 in) |
| Waga | 432 g (15.24 oz) |