16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 137.9 cm (~62.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8127 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-450MP4 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Customized Android 5.1 (Lollipop); Fire 5 UI |
Wymiary i waga
| Wymiary | 191 x 115 x 10.6 mm (7.52 x 4.53 x 0.42 in) |
| Waga | 313 g (11.04 oz) |