16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 185.6 cm2 (~67.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT8168 (12 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-G52 MC1 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie), Fire OS 7 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C |
Wymiary i waga
| Wymiary | 202 x 137 x 9.7 mm (7.95 x 5.39 x 0.38 in) |