16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 185.6 cm2 (~67.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8163 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-T730MP3 |
| RAM | 1.5 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 3210 mAh |
| Bateria | Li-Po 3210 mAh, non-removable (11.87 Wh) |
System
| System operacyjny | Customized Android 5.1 (Lollipop), Fire 5.4 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 214 x 128 x 9.7 mm (8.43 x 5.04 x 0.38 in) |