16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 137.9 cm2 (~62.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8127 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-450MP4 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 2980 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2980 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Customized Android 5.1 (Lollipop), Fire 5.4 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 192 x 115 x 9.6 mm (7.56 x 4.53 x 0.38 in) |