16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 6.39" |
| Rozmiar | 6.39"1080x2340p |
| Rozdzielczość | 16 MP, f/1.8, Primary Camera, 5 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6771 Helio P70 |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3450 mAh |
| Bateria | Li-Po 3450mAh |
System
| System operacyjny | Android v9 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |