16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99"720x1440p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6739 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Li-Po 3000mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |