16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 17.30" |
| Rozmiar | 17.3 inches, 825.1 cm2 (~74.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~127 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8163 |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0, USB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 418.5 x 266.3 x 19.5 mm (16.48 x 10.48 x 0.77 in) |